Czy myślałeś, że na Podlasiu można się śmiać równie mocno jak żartując z ilości jezior w regionie? Ale spokojnie, to nie jedyne “mokre” atrakcje!

🌊

Augustów – Stolica Łódek

🚴‍♂️

Nie pytaj, czy wolisz rower, czy łódkę. Tutaj to wszystko się łączy! += Pedałuj przez lasy i jeziora, a jak już się zmęczysz, zanurz się w wodnych przygodach!

🕍

Tykocin – Synagoga Smaków

🥟

Podlaska kuchnia w nieziemsko urokliwym otoczeniu – to musisz spróbować! Tu smak to nie tylko jedzenie, ale też widok malowniczego miasteczka.

🎭

Teatr Dramatyczny – Miejsce Emocji

🎉

Tu łzy i śmiech są na porządku dziennym – tak samo jak aktorzy, których tu masz pod nosem! Rowerem przyjedziesz na spektakl, a wrócisz na jedno koło z szerokim uśmiechem!

🧀

Hajnówka – Miasto Serów

🏞️

W sumie to w Hajnówce chyba każdy jest serdeczny. Serio! I choć serów jest tu pod dostatkiem, to jedno jest pewne – atmosfera nie jest wcale serowata!

🌿

Biebrzański Park – Rezerwat Chodzący

🐦

Tu masz swobodę spacerować, a nie tylko żubry spacerują! Odkryj to na własne oczy, krocząc przez rozległe bagna i przyglądając się ptakom, które tu właśnie ożywają.

Oczywiście, nie wszystko jest mokre lub serowe, ale jedno jest pewne – Podlaskie to kraina pełna niespodzianek i humoru, gdzie przyroda, kultura i smaki tworzą niezapomniane wspomnienia!

➡️

więcej nt. działań Województwa znajdziecie Państwo na fanpage: https://www.facebook.com/wojpodlaskie#