OPINIE O NAS

Jeździectwo jest pięknym sportem i może być uznane za sztukę, na której wyżyny chciałbyś się wznieść. Dostąpić tego może jednak ten, kto z całym zrozumieniem wniknie w psychikę konia i kto nie siłą, ale wyczuciem osiągnie z nim porozumienie

WILHELM MUSELER

PFJ to wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie. Zawsze znajdzie się pomocna dłoń i życzliwy człowiek, a nauka jest traktowana profesjonalnie – niezależnie od tego, czy człowiek dopiero zaczyna, czy przychodzi doskonalić swoje umiejętności. Jazda to zawsze przyjemne doznanie w kulturalnej i sympatycznej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam to miejsce! Tu zawsze można skorzystać z jazdy w miłej atmosferze, wśród kochanych i dobrze wyszkolonych koni, a wszystko to w otoczeniu pięknych widoków!

Agata

Fakt, że trafiłam na to miejsce pozwolił mi się odnaleźć w świecie jeździectwa, na nowo zaufać i po raz pierwszy w życiu czuć, że mimo wszelkich „ale” da się, jeśli tylko wystarczająco się pragnie! Niezłomna wiara trenerki, Agnieszki Szafran, sprawiła, że zamarzyłam o czymś więcej i choć dawno już jestem poza wiekiem „rozwojowym” w tym sporcie, mogłam doświadczyć zarówno solidnego treningu, jak i klinik ujeżdżeniowych z Przemysławem Kozanowskim, a wszystko to zwieńczone było startem w zawodach w barwach klubu, o czym wcześniej nawet nie marzyłam! To z pewnością wyjątkowe miejsce, jedyne, w którym nieważne, ile masz. Nieważne, kogo znasz. Ważne, jak bardzo CHCESZ!

Justyna

Przepisanie się do PFJ to była najlepsza decyzja! Tu w przyjaznej atmosferze, z super instruktorami, można się naprawdę dużo nauczyć! Piękne widoki, przytulne konie, wesoła atmosfera… Czego chcieć więcej?! Żadna z wielu godzin, które wyjeździłam w tej stajni nie była zmarnowana, a na każdą następną czekam z ogromną niecierpliwością! Do zobaczenia na końskim grzbiecie

Izabela

Odwiedź nas